پیگمنت هایروکس (HYROX)

مشتریان عزیز :

مجموعه ما تحت برند هایروکس در شرق چین واقع گردیده است . این مجموعه درحال حاضر بزرگترین تولید‌کننده اکسید آهن در آسیاست .

ظرفیت تولید این شرکت سالیانه بیش از 220.000 MT شامل طیف گسترده‌ای از پیگمنت‌های اکسید آهن قرمز، زرد، مشکی، نارنجی،قهوه‌ای و سبز می‌باشد.

محصولات هایروکس در زمینه‌های بسیار و به طور گسترده کاربرد دارد، از جمله صنایعی که در ذیل بیان نموده‌ایم:

  • محصولات ساختمانی: (کاشی ، موزاییک ، بلوک سیمانی، سیمان، لعاب سرامیک، ملات‌ها و پوشش‌های بام و...)
  • رنگ ها، پوشش و رزین (شامل رنگ های پایه آب و رنگ های پایه حلال)
  • صنعت لاستیک و پلاستیک (ترموپلاستیک مانند : PE , PP , ABS  و ... )
  • صنعت کاغذ سازی ( کاغذ چند لایه، کاغذ سیگار و ...)
  • سرامیک ( لعاب و ... )
  • صنعت چرم

علاوه  بر صنایع ذکر شده فوق، متوجه شده‌ایم صنایع دیگری نیز در حال بررسی کاربرد اکسید آهن ما در محصولاتشان می‌باشند، از جمله کود‌های شیمیایی، تصفیه فاضلاب و صنعت شیشه‌سازی.

در صنعت ساختمان، اکسید آهن ما  به دلیل استحکام و پایداری، قدرت رنگ‌دهی بالا، مقاومت عالی در برابر رنگ‌پریدگی و مقاومت کامل در برابر شرایط مختلف جوی مشهور می‌باشد.

 

کاتالوگ فارسی هایروکس HYROX

مزایا:
1- ضمانت کیفیت:
برند هایروکس در سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای محصول شناخته شده است و ما خودمان را وقف تولید محصول با درجه کیفی کلاس اول نموده ایم. ما خیلی خوب می دانیم که اضافه نمودن مقدار زیاد افزودنی ها، کیفیت محصول نهایی را کاهش خواهد داد.
درحالی که دوز بالای مصرف پیگمنت علاوه بر اینکه کیفیت محصول نهایی را در معرض خطر قرار می دهد همچنین اشتیاق استفاده از پیگمنت را در مشتری از بین خواهد برد.
بنابراین ما از مخلوط نمودن کالای با کیفیت پایین در محصولات مان به دلیل حفظ منافع مشتریان مان پرهیز می نماییم.
ما اولین تولید کننده پیگمنت های اکسید آهن در چین هستیم که گواهی نامه ایزو 9001 را درسال 1998 دریافت نموده است،
ما اولین تولید کننده پیگمنت های اکسید آهن در چین هستیم که گواهینامه EN12878 را در سال 2010 گرفته است،
ما اولین تولید کننده پیگمنت های اکسید آهن در چین هستیم که توانستیم دستیابی به گروه تناژی بالای 1000 تن را در سال 2010 با موفقیت به ثبت رسانیم.
2- روش های تست:
ما از روش های متنوعی بر اساس کاربرد مختلف پیگمنت ها در صنایع، تست نمونه را انجام می دهیم.
به طور مثال جهت مصرف کننده های صنعت ساختمانی، تست محصول را با استفاده از روش تست بلوک سیمانی (Cement Block) انجام می دهیم.
و یا برای مصرف کننده های صنعت رنگ سازی با استفاده از روش تست مبتنی بر حلال و یا پایه آب (Solvant & Water Based) نتیجه گیری می نماییم.
برای مصرف کنندگان صنعت پلاستیک، تست ورق پلاستیکی (Plastic Sheet) و برای مصرف کنندگان صنعت کاغذ، تست ورق دستی (Hand Sheet) را انجام می دهیم.
در کنار اینها به علاوه ما اندازه ذرات را به 2 روش ماکروسکوپی (اندازه گیری توزیع اندازه ذرات به وسیله لیزر) و میکروسکوپی (از طریق SEM) بررسی می کنیم.
3- ظرفیت تولید: 160.000 MT در سال
ما چندین دهه سابقه تولید داریم و در حال حاضر با اضافه شدن کارخانه جدید گانگژی (GUANGXI PLANT) در آپریل 2018 ظرفیت تولید مان به حدود 160.000 MT در سال افزایش یافت و در حال حاضر ظرفیت کارخانه 220.000 تن در سال است.
4- استحکام و پایداری
ما به علت حساسیت فراوان در کنترل پارامتر های مرتبط در خط تولید از جمله فشار، دما، مقدار PH و رسوب، قادر به ضمانت ثبات و دوام و کیفیت و استحکام فرآورده ها یمان هستیم.
تمامی فاکتورهای شیمیایی تحت کنترل دقیق هستند . تغییر رنگ در بچ های تولیدی به نحوی کنترل شده است که این تغییرات از مقادیر زیر فراتر نمی رود:
(ΔE ≥ 1.0 ; ΔL ≥ 0.8 ; Δa ≥ 0.8 ; Δb ≥ 0.8 ; tinting strength 95% - 105%)
در سال های اخیر که به دلایل محیط زیستی بسیاری از کارخانه های چینی تعطیل و یا بسته شده اند، هایروکس توانسته است با استفاده از روش های باکتری زدایی که توسط تیم تحقیقاتی شرکت برادر خود صورت گرفته و همچنین با استفاده از سیستم های تصفیه غشائی تعبیه شده در کارخانه، خود را از سایر رقبای باقی مانده متمایز سازد.

1- مشتریان بزرگ
ما با استفاده از شهرت خوبی که در دنیا پیدا کرده ایم توانسته ایم تعداد مشتریان مان را در سراسر جهان افزایش دهیم.
ما تامین کننده شرکت های بزرگ و مشهوری بین المللی همچون:
Saint-Gobain, Sunway, Asian Paints LTD., PPG, Nippon, Clariant, Ferro, A. Schulman, TOSAF, Prayag, Enerplastic و ... می باشیم.
و همچنین ما در سطح جهان بیش از 30 توزیع کننده انحصاری در بیشتر از 80 کشور دنیا داریم.